Dekoratif Cam Folyoları

Ürün Hakkında

Remifol cam dekor serisi folyo üretiminde; Açık Hava Reklamcılık sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübemizin getirdiği ‘gerçek ihtiyaçları çözümleme’ yeteneğimiz ve tamamı Avrupa merkezli sektörünün en başarılı tedarikçilerinin ürettiği ham maddeler kullanılmaktadır. Üretimimizde ek olarak; Türk ve Avrupalı Mühendislerin ortak AR-GE çalışmasıyla ile özel olarak geliştirilen, DOP ve Ftalat içermeyen PVC kullanılarak üstün performans sağlanmaktadır. Özel formüllerle geliştirilmiş silikonlu arka taşıyıcı kâğıdı sayesinde, kolay kesilip kolay ayıklanabilmektedir. PVC yüzeyindeki özel dokusu sayesinde, her türlü geniş format baskı makinelerinde mükemmel baskı performansı ile baskıya uygundur. Remifol Folyo A.Ş. olarak; kalitemizden asla ödün vermemeyi motto olarak kabul ediyoruz. , Cut and Go serisi cam dekor folyolarında, dünyanın en büyük tutkal üreticileri ile ortak çalışmalar yaparak en ideal yapıştırıcıları tercih etmekteyiz. Remifol markalı Cam Dekor Serisi Folyolarımızda kullanılmakta olan su bazlı akrilik tutkal ile tüm yüzeylerde en verimli yapışma performansını sağlıyoruz.

Ürün Ölçüleri

  • 1,22*50 mt
  • 1,54*50 mt

Uygulama Önerileri

  • Ambalajı açılan ürünleri mutlaka yatay askıda ya da ürünlerin masura başlarında takılı olan plastik merkezleyicileri üzerinde dik şekilde muhafaza ediniz.
  • Remifol cam dekor folyoları tüm koşul ve yüzeylerde performans alabilmeniz için geliştirilmiş olup, laboratuvar ortamında ve uygulama merkezlerinde yapılan çalışmalar neticesinde en iyi performansı alabilmeniz için bir takım koşullar belirlenmiştir. Öncelikle seri uygulamalarda mutlaka aynı parti numaralı ürün kullanmaya özen gösteriniz. Aynı partiye ait ürünler arasında hiç bir farklılık olmayacağını taahhüt ederiz. Ancak farklı partilerde üretilmiş ürünlerin PVC leri de farklı partilerde üretilmiş olacağından küçük miktarlarda değişiklikler gösterebileceği konusunda PVC üreticilerinin uyarısının dikkate alınmasını tavsiye etmekteyiz. Bununla birlikte farklı partilerde üretilmiş olan ürünler kullanıcı tarafından kontrol edilerek kullanılabilir.
  • Remifol cam dekor serisi folyolarının DOP ve Ftalat içermeyen özel formülü sayesinde her türlü plotter makinesinde hassas kesim ve kolay ayıklama yapabilirsiniz.
  • PVC yüzeyindeki özel dokusu sayesinde her türlü geniş format baskı makinelerinde mükemmel baskı performansı ile baskıya uygundur.
  • Remifol ürünlerinden en iyi performansı almak için, ürünün depolandığı ortamın %40 ila %50 oranında neme sahip, ortam ısısının +18 ila +22 C olması gerekmektedir. Farklı ortam şartlarında bekletilen ürünlerin, taşıyıcı kağıtlarında büzüşme yada genişleme oluşabilir. Bu durumlarda folyolarda boyutsal değişiklikler yaşanabilir.
  • Malzemenin uygulanacağı yüzeyler iyice temizlenmeli ve toz, yağ veya kirden arındırılmalıdır. Yeterince temizlenmemiş yüzeyler malzemenin yapışmasını etkileyebilir. Uygulama yapılacak yüzey, boyalı yada veya verniklenmiş ise tamamen kuruduğundan emin olmalısınız. Yüzey temizliğinde isopropanol esaslı içerikli ürün kullanmalısınız. Farklı kimyasal içeriklere sahip temizleyiciler, ürünün yapışkanına zarar verebilir. Eğer yüzey temizlemede solvent kullanmışsanız solventin tamamen yüzeyden buharlaşmasını ve herhangi bir kalıntı kalmamasına dikkat ediniz. Solvent kalıntısı yapışkana zarar verebileceğinden dolayı söküm sırasında zeminde tutkal lekesi bırakması muhtemeldir.
  • Remifol cam dekor folyolarını ıslak uygulamanızı tavsiye ediyoruz. Islak uygulamalar için, hava sıcaklığının 18 C nin üstünde olması gereklidir. Ürünün zemine daha kolay uygulanması ve düzgün ölçeklendirilmesi için bir miktar suyun içine ağır kimyasal içermeyen deterjan karıştırıp folyonun yapışkanlı yüzeyine püskürtün. Yüzeyle folyo arasında sıvı kalıntısı bırakmamak için ragle ile iyice bastırarak sıvayın. Yapıştırıcı basınca duyarlı olduğu için, uygulamanız bittikten birkaç saat sonra folyo üzerinden, ragle yardımı ile biraz daha basınç uygulayın.
  • Uygulama sonrasında birbirinin devamı niteliğindeki filmler arasında renk farkının oluşmaması için, ürünleri mutlaka tek bir yönde uygulamanız gerektiğini unutmayınız.

Ürün Kodları

Kullanım Alanları

Kısa ve orta vadeli iç ve dış mekan cam yüzey uygulamaları

Dökümanlar

;
;