Renkli Tabela Folyoları

Ürün Hakkında

Remifol renkli plotter folyoları, tamamı Avrupa merkezli sektörünün en ileri tedarikçilerinin ürettiği hammaddeleri kullanılarak Açıkhava sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübesi ile gerçek ihtiyaçları çok iyi çözümleme yeteneğini kullanarak sizlere sunulmaktadır. Remifol, Türk ve Avrupalı mühendisler tarafından geliştirilen 70 mikron kalınlıktaki parlak ve mat rengarenk PVC ler ile Cut and GO serisini sizlere sunmaktadır. Her marka plotter makinasında hassas şekilde kesilip, rahat bir şekilde ayıklanabilen bir kalitededir. Özel formüllerle geliştirilmiş silikonlu arka taşıyıcı kâğıdı sayesinde kolay kesilip kolay ayıklanabilmektedir. Kaliteden asla ödün vermemeyi motto olarak kabul etmiş Remifol Folyo AŞ , Cut and Go serisi renkli plotter folyolarında dünyanın en büyük tutkal üreticileri ile ortak çalışarak en ideal yapıştırıcıları tercih etmektedir. Kullanılmakta olan su bazlı akrilik tutkal ile tüm yüzeylerde en verimli yapışma performansı sağlamaktadır.

Ürün Ölçüleri

  • 1,22*50 mt

Uygulama Önerileri

  • Remifol ürünlerinden en iyi performansın alınması için baskı yapılacak ortamın %40 ila %50 oranında neme sahip, ortam ısısının +18 ila +22 C olması gerekmektedir.
  • Ambalajı açılan ürünleri mutlaka yatay askıda ya da ürünlerin masura başlarında takılı olan plastik merkezleyicileri üzerinde dik şekilde muhafaza ediniz.
  • Remifol Cut&GO serisi renkli plotter folyoları tüm koşul ve yüzeylerde performans alabilmeniz için geliştirilmiş olup, laboratuvar ortamında ve uygulama merkezlerinde yapılan çalışmalar neticesinde en iyi performansı alabilmeniz için bir takım koşullar belirlenmiştir. Öncelikle seri uygulamalarda mutlaka aynı parti numaralı ürün kullanmaya özen gösteriniz. Aynı partiye ait ürünler arasında hiç bir farklılık olmayacağını taahhüt ederiz. Ancak farklı partilerde üretilmiş ürünlerin PVC leri de farklı partilerde üretilmiş olacağından küçük miktarlarda değişiklikler gösterebileceği konusunda PVC üreticilerinin uyarısının dikkate alınmasını tavsiye etmekteyiz. Bununla birlikte farklı partilerde üretilmiş olan ürünler kullanıcı tarafından test edilip kontrol edilerek kullanılabilir.
  • Remifol Cut&GO serisi renkli plotter folyolarının DOP ve Ftalat içermeyen özel formülü sayesinde her türlü plotter makinesinde hassas kesim ve kolay ayıklama yapabilirsiniz.
  • Malzemenin uygulanacağı yüzeyler iyice temizlenmeli ve toz, yağ veya kirden arındırılmalıdır. Yeterince temizlenmemiş yüzeyler malzemenin yapışmasını etkileyebilir. Uygulama yapılacak yüzey boya yada verniklenmiş ise tamamen kuruduğundan emin olmalısınız. Yüzey temizliğinde isopropanol esaslı ürün kullanmalısınız. Farklı kimyasal içeriklere sahip temizleyiciler ürünün yapışkanına zarar verebilir. Eğer yüzey temizlemede solvent kullanmışsanız solventin tamamen yüzeyden buharlaşmasını ve herhangi bir kalıntı kalmamasına dikkat ediniz. Solvent kalıntısı yapışkana zarar verebileceğinden dolayı söküm sırasında zeminde tutkal lekesi bırakması muhtemeldir.
  • Remifol renkli kesim folyolarını kuru yada sulu uygulama yapılabilirsiniz. Islak uygulamalar için hava sıcaklığının 18 C nin altında olmaması gereklidir. Ürünün zemine daha kolay aplike edilebilmesi ve düzgün pozlanabilmesi için bir miktar suyun içine ağır kimyasal içermeyen deterjan karıştırıp folyonun yapışkanlı yüzeyine püskürtün. Yüzeyle folyo arasında sıvı kalıntısı bırakmamak için ragle ile iyice bastırarak sıvayın. Yapıştırıcının basınca duyarlı olmasından dolayı uygulama bittikten birkaç saat sonra folyo üzerinden ragle yardımı ile biraz daha basınç uygulayın.
  • Uygulama sonrasında birbirinin devamı niteliğindeki filmler arasında renk farkının oluşmaması için ürünleri mutlaka tek bir yönde uygulamalısını

Ürün Kodları

Kullanım Alanları

Kısa ve orta vadeli iç ve dış mekan uygulamalarında yazı, ve dekoratif işlerde pürüssüz, düz ve hafif kıvrımlı yüzeyler için idealdir.

Dökümanlar

;
;